top of page

Збір на DJI Mavic 3 для 26-ї бригади

Оновлено: 29 бер. 2023 р.

З новим днем, наші шановні донатери!


В даний момент зросли запити на коптери, тож жуки оголошують новий збір на DJI Mavic 3. Нашим хлопцям в Запорізькій області потрібна термінова допомога, оскільки натиск ворога на їх напрямку значно посилився. Коптер потрібен для регулювання артилерії та проведення розвідувальних операцій. Для завдань підходить лише модель із 600 прошивкою, на яку нещодавно збирала наша команда.


Військові багато разів наголошували на терміновості зборів. Наразі їх перевели у підрозділ спеціального призначення і без цього дрона з кожним днем ситуація для них стає все небезпечніша. Тож наш «мавік» буквально врятує їм життя! Декілька десятків хлопців просто зараз чекають на цей дрон. Кожна гривня важлива. Дякуємо, що ви з нами!


🎯 Ціль: 107 000 ₴


🔗 Посилання на банку


💳 Номер картки банки

5375 4112 0316 7007UPDATE:


Вітаємо всіх наших благодійників!

Команда «Жуків» хоче прозвітувати щодо збору на DJI Mavic 3.

Даний збір був незвичайний, адже ми вирішили зібрати одночасно на «мавік» та одяг для військового, який того дуже потребував.

  1. Мавік на суму 96 812 грн;

  2. Берці та військова форма для хлопця з міста Нікополь на суму 13 900 гривень;

  3. Блок цигарок – 879 грн;

  4. Кава – 209 грн;

  5. Енергетичні батончики 4 шт – 119 грн;

Загальна сума витрат склала 111 919 гривень, з яких біля 102 000 були витрачені з добровільних донатів наших благодійників та 10 000 гривень з власних коштів «Жуків».


На фотозвіті від хлопців ви можете побачити фірмові стікери від жуків, які ми надіслали військовим. Тепер наші жучки будуть патріотично виднітися на автоматах наших захисників. Як завжди, ми щиро дякуємо за кожну гривню, яку ви надіслали нам

Знайте, що ваші внески рятують життя нашим захисникам!


P.S. Нижче ви можете знайти фотозвіт від військових, відео корегування вогню з купленого на ваші кошти дрону та подяку від військового за наданий одяг.


Відео роботи дрона:84 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page