top of page

Збір на DJI Mavic 3 Fly More Combo для військових на запорізькому напрямку

Оновлено: 29 бер. 2023 р.

Доброго здоров'я нашим шановним донаторам! Хочемо повідомити, що хлопцям з 8-го окремого полку спеціального призначення необхідна допомога для проведення розвідки. Військові потребують «мавік» і саме модель Fly More Combo через деякі її особливості, що роблять роботу більш ефективною і буквально наближають нашу перемогу. Це більш якісна камера, що точніше відстежує пересування ворога та потужніший акумулятор, який збільшує час польоту дрона.


Військові наголосили на тому, що саме DJI Mavic 3 Fly More Combo – це ідеальний дрон для коригування та розвідки і саме цією допомогою ми можемо внести доволі великі зміни в роботі нашої армії.


Дрони – це можливість розвідувати, коригувати та вражати на випередження. Без них артилерія «сліпа» і тому саме безпілотники визначають динаміку війни. Більше дронів на фронті – більше вбитих окупантів та збережені життя для наших військових.


🎯 Ціль: 120 000 ₴


🔗 Посилання на банку


💳 Номер картки банки

5375 4112 0401 4224UPDATE:


Наше шанування всім благодійникам!


Звітуємо, що розвідники з 8-го окремого полку спеціального призначення отримали свою пташку, яка вже активно працює на нашу з вами перемогу!

Ціль збору була встановлена в 120 000 тис. грн. Але команда «Жуків» знайшла дрон за меншу ціну, тому частина коштів пішла на загальну банку, з якої військові отримують подарунки або термінову допомогу, коли немає часу на проведення збору. Частина залишку від цього збору пішла на придбання бензопили, про закупівлю якої ми прозвітували у нещодавньому дописі.


Витрачено коштів:

  • DJI Mavic 3 Fly More Combo (з урахуванням комісії банку за переказ коштів в 190 ₴) – 109 055 ₴

  • доставка – 820 ₴

  • жукбокс – 1088 ₴

Загальна сума: 110 963 ₴
85 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page