top of page

Збір на обмундирування

Вітаємо всіх наших шановних донаторів!


Цього разу «Жуки» хочуть оголосити збір, який допоможе трьом військовим бути більш мобільними та захистить їх від ворожих куль.


На донецькому напрямку перебувають троє хлопців, які дуже потребують нашої допомоги. Двоє з них – водії, які перевозять поранених та загиблих за вказаним керівництвом напрямком. На жаль, чоловіків не забезпечили необхідним літнім обмундируванням. Захисники потребують літні тактичні костюми та черевики на теплу пору року.


Ще один військовий, який в складі 100-го батальйону ТРО, чекає переїзду на нову позицію – нульову лінію оборони. Хлопцю видали бронежилет, який має надто велику вагу та полишає його маневреності. Це критична характеристика на передній позиції. Саме тому військовий дуже просить керамічні плити, плитоноску та ремінно-плечову систему, яка допоможе розвантажити плечі та хребет.


🎯 Ціль: 39 000 ₴

🔗 Посилання на банку

💳 Номер картки банки

UPDATE:


На добридень всім!


Звітуємо щодо наданої допомоги хлопцям на донецькому напрямку. Через проблеми зі зв’язком на нулі, військовий довго не міг відправити нам фото наданого йому обмундирування. Захисник неймовірно вдячний за допомогу і наголошує, що наші плитоноски вже не раз рятували йому життя.

Інші військові, яким ми надсилали літню форму, також щиро вдячні за допомогу.


У зв’язку з відсутністю розмірів берців, які замовили хлопці, із загальної банки було знято 3 110 грн та придбано інше, якісніше взуття.


Використано коштів:

  • тактичний костюм 3 в 1 PATRIOT Basic Rip-Stop (2 комплекти) – 7 800 ₴

  • черевики «Lowa Zephyr GTX MID TF» (2 пари) – 13 572 ₴

  • керамічні плити Ukrarmor 3-го класу – 12 900 ₴

  • плитоноска Plate carrier M3 Pro – 6 608 ₴

  • ремінно-плечова система «Черсел» – 2 506 ₴

  • доставка літньої форми – 255 ₴

  • доставка всіх інших позицій – 988 ₴

Загальна сума: 44 629 ₴


Звіт особисто від військового з нуля можна переглягути за інстраграм посиланням.


27 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page